ПИТАННЯ

Що потрібно змінити в дислокації чи в шаблоні, щоб стаття витрат 13 нараховувалась, а 20 стаття не нараховувалась по конкретному будинку і навпаки.
Що потрібно змінити в дислокації чи в шаблоні, щоб стаття витрат 13 нараховувалась, а 16 стаття не нараховувалась по конкретному будинку і навпаки.
 
13. Поточний ремонт конструктивних елементів, інженерних систем і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього благоустрою
16. Підготовка до експлуатації в осінньо-зимовий період
20. Освітлення місць загального користування, підвалів, підкачування води


ВІДПОВІДЬ

Для того, щоби не виконувався розрахунок вартості "20. Освітлення місць загального користування, підвалів, підкачування води" слід у шаблоні розрахунку обнулити нормативи на електроенергію для освітлення для одно та дво поверхових будинків (а саме для таких будикнів можна не розраховувати цей пункт), а також обнулити в дислокації параметри системи електропостачання (вилучити інформацію про вид проводки та кількість електрощитових та насосів підкачки води).

Для того, щоби не виконувався розрахунок вартості "16. Підготовка до експлуатації в осінньо-зимовий період" слід у дислокації обнулити площу для прибирання або для посипання (в залежності від того, який варіант розрахунку двірників використовується).