ПИТАННЯ 

 

Чому після редагування меню, при наступному завантаженні програми налаштування меню не зберігається?  А саме на робочому місті працівника відділу кадрів непотрібні пункти меню Складу або Фактичного обліку, тому за допомогою кнопки Add or Remove  Buttons можно вимкнути зайві пункти, але чому це вимкнення діє тільки до кінця сесії? чому при наступному завантаженні програми усі пункти меню знову на єкрані? Відповідь типу "Працівники обслуговування повинні зробити відповідні налаштування" не приймається

 

ВІДПОВІДЬ 

 

Для цього потрібно за допомогою інсталятора встановити програму з потрібними користувачу модулями, при інших оновленнях програми інсталятор буде знати, які модулі встановлені і оновить їх.

 

ПИТАННЯ 

 

Я якраз це і мав на увазі коли казав що Відповідь типу "Працівники обслуговування повинні зробити відповідні налаштування" не приймається. Такий варіант не підходить в такому разі при необхідності підключення інших модулів, необхідно перевстановлювати програму, Невже так тяжко зробити щоб налаштоване користувачем меню зберігалось.

 

ВІДПОВІДЬ

 

З оновленням програми за необхідності можна встановити нові модулі. Надалі питання такого типу не будуть розглядатися.