ПИТАННЯ

Після оновлення програми не співпадає нормативний розрахунок тарифу, доречі уже затвербджений, Чому? Як повернути затверджені розрахунки. Яким чином буде проводитись розподіл фактичних витрат наприклад пропорційно нормативної кількості слюсарів, у разі коли чисельність слюсарів не співпадає в розрахунку оновленої програми, та у затвердженому тарифі. По затвердженому чи по новому?

ВІДПОВІДЬ

Для уникнення подібних ситуацій ми рекомендуємо після затвердження тарифу робити копію програми з затвердженим розрахунком нормативного тарифу, а поточну роботу проводити в окремій копії програми. У бедь-якому випадку, зміни, що вносяться до нормативного розрахунку залежать не лише від виробника, але й від змін у законодавстві, тому гарантувати, те, що результати розрахунку у нових версіях програми будуть відповідати результатам розрахунку у старих версіях, навіть на одних і тих же даних, ми не можемо.

Розподіл фактичних витрат буде виконуватись згідно до останньої версії нормативного розрахунку, якщо це буде не так – звертайтеся до закріпленого за Вами спеціаліста з супроводу.