Программа для автоматизації роботи ОСББ та ЖБК “Система Побудинкового Обліку для ОСББ” – оптимальне рішення за своєю повнотою та можливостями у поєднанні із незначною вартістю.

Основними можливостями програми є:

– Ведення абонентського обліку мешканців будинку та орендарів.
– Нарахування плати за послуги з утримання будинків (або членських внесків ОСББ) та комунальних послуг (вода, тепло, охорона, консьєржи, утримання будинкових лічильників теплової енергії, вивезення сміття тощо).
– Паспортний облік мешканців будинку.
– Друк квитанцій за комунальні послуги та збір оплати через банківські установи або касу.
– Ведення обліку витрат та робіт на утримання будинку.
– Планування ремонтів будинку.
– Ведення бухгалтерського обліку ОСББ або ЖБК (нарахування зарплати, кадровий облік, робота з підрядниками, головна книга, звіти тощо).
– Забезпечення визначення нормативних тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно до чинного законодавства (данна функція доступна в якості окремої послуги).

Слід зазначити, що на ринку програмного забезпечення можна знайти аналоги деяких з модулів, які входять до складу даної системи, але їх сукупна вартість значно перевищує вартість нашої Системи.

Придбавши програму “Система Побудинкового Обліку для ОСББ” Ви отримуєте гарантії її подальшого розвитку відповідно до Ваших потреб та змін у законодавстві. Ви отримуєте можливість впливати на її розвиток, надаючи свої коментарі і пропозиції.

Ми подбали про те, щоби Ви не витрачали одразу великі кошти на придбання програмного забезпечення й ,водночас, отримали його якісний супровід та обслуговування. Тому наша ексклюзивна пропозиція для ОСББ та ЖБК полягає в тому, що Ви можете сплачувати за программу, її обслуговування та супровід не відразу за весь період використання, а на річній основі.

ЗАВАНТАЖИТИ ДЕМО-ВЕРСІЮ ПРИДБАТИ ПОВНУ ВЕРСІЮ

Головна

Найбільших успіхів у використанні комплексу “Система автоматизованого побудинкового обіку” досягли житлово-комунальні підприємства настпуних міст:

 • Кривий Ріг,
 • Дніпропетровськ,
 • Павлоград,
 • Миронівка,
 • Одеса,
 • Вінниця,
 • Біла церква,
 • Чернігів,
 • Червоноград.

За 1 будинок

1600 грн.

Система Автоматизованого Подомового обліку для ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків)
У вартість програми включено 1 рік використання та супроводу.

За кожний наступний будинок

+520 грн.

Система Автоматизованого Подомового обліку для ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків)
У вартість програми включено 1 рік використання та супроводу.

Мережева версія

+20%

Система Автоматизованого Подомового обліку для ОСББ мережева версія (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків)
У вартість програми включено 1 рік використання та супроводу.

Система „Автоматизований подомовий облік” призначена для ведення обліку витрат та робіт по утриманню житлового фонду житлово-комунального підприємства та кожного окремого будинку.

Основними задачами, які вирішує пропонований комплекс, є:
 • Забезпечення прозорості проведення аудиту та контролю основної діяльності житлово-комунального підприємства шляхом подання повної та всебічної інформації про основну діяльність підприємства (проведені роботи, стан житлового фонду та інші).
 • Формування звітної документації про собівартість утримання окремого будинку та житлового фонду в цілому (кошторис утримання житлового фонду), картка обліку витрат на утримання житлового будинку, оборотна відомість по будинку з розшифровкою по кожній послузі.
 • Зменшення інформаційного навантаження на працівників підприємства, особливо наприкінці звітних періодів (місяць, квартал, півріччя та рік).
 • Надання оперативної інформації про стан житлового фонду за будь-який період.
 • Автоматизація роботи таких відділів підприємства, як: відділ кадрів, бухгалтерія, відділ економіки, інженерна служба (виробничо-технічний відділ), паспортний стіл, диспетчерська служба, абонентська служба (укладання договорів).
 • Прискорення внутрішнього документообігу за рахунок використання сучасних інформаційних технологій, зменшення впливу „людського” фактору, зменшення часу формування звітів.
 • Оптимізація взаємодії відділів підприємства.
 • Забезпечення визначення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 560 від 12 липня 2005 року.
 • Автоматизація перерахунків за фактично надані послуги із врахуванням періодичності надання кожної окремої послуги.
Перевагою даного програмного комплексу є те, що його модулі дозволяють автоматизувати значну частину діяльності житлово-комунального підприємства.

Унікальною особливістю Системи є те, що її модулі не просто виконують покладені специфічні задачі, але й поєднані у єдиний комплекс, що дозволяє вирішити проблему обліку та оперативного контролю над діяльністю підприємства в цілому.

Слід зазначити, що на ринку програмного забезпечення можна знайти аналоги деяких із модулів, що входять до складу даної системи, але їх сукупна вартість значно перевищує вартість нашої Системи. До того ж, придбавши нашу Систему, Ви отримуєте гарантії її подальшого розвитку у відповідності до потреб житлово-комунальних підприємств. Ви отримуєте можливість впливати на її розвиток, надаючи свої коментарі та пропозиції.

Найбільших успіхів у використанні комплексу “Система автоматизованого подомового обіку” досягли житлово-комунальні підприємства настпуних міст: м.Кривий Ріг, м.Дніпропетровськ, м.Павлоград, м.Запоріжжя, м.Дніпрорудне, м.Миронівка, м.Кременчуг, м.Одеса, м.Симферополь, м.Вінниця. Із цих міст розрахунки за фактичними тарифами виконують у Кривому Розі, Запоріжжі, Миронівці і планується їх запровадження у Вінниці, Дніпрорудному, Павлограді, Одесі, в інших містах запроваджені перерахунки за ненадані або надані в неповному обсязі послуги.

Принципи побудови Системи

Програмний комплекс “Система автоматизованого подомового обліку” побудовано за модульним принципом, що забезпечує можливість одночасної роботи всіх відділів підприємства.

Усі складові частини Системи працюють з єдиною, централізованою базою даних, що може знаходитись як на виділеному сервері, так і на одній з робочих станцій.

Архітектура системи не обмежує кількості робочих місць, що дозволяє за необхідністю працювати з Системою кільком інженерам, бухгалтерам і т.д.

Організація Системи дозволяє розмежовувати права окремих користувачів системи, що дозволяє окремому користувачеві працювати тільки з тими даними, які йому необхідні.

Документообіг

Найвища інформаційна завантаженість працівників адміністративного апарату підприємства припадає на кінець звітного періоду, оскільки виникає необхідність швидко проаналізувати значний обсяг первинної документації, підвести підсумки та сформувати значну кількість вихідних та проміжних звітів.

Система дозволяє розподілити у часі інформаційне навантаження на працівників та зменшити пікове навантаження при формуванні звітної документації, скоротити витрати часу на рутинну роботу. Фактично Система сама формує необхідні звіти за вказівкою користувача, причому витрати часу не перевищують 1-5 хвилин в залежності від потужності комп’ютера.

Така висока швидкість формування звітності є можливою завдяки поступовому введенні первинних документів до бази даних Системи.

Приклад. Бухгалтер-матеріаліст за день отримує, в середньому, 5 накладних, 6 вимог на видачу матеріалу зі складу. На внесення 1 накладної на 7 позицій необхідно до 6 хвилин, на реєстрацію вимоги на видачу матеріалу на 3 позиції необхідно до 3 хвилин. Таким чином, час роботи бухгалтера з системою не перевищує 53 хвилин за день. Розрахунок проведено з урахуванням витрат часу на роботу з іншими функціями системи, не пов’язаними з уведенням первинної документації (перегляд залишків по складу та ділянкам, перегляд надходжень за будь-який період часу).

Структура робочих місць Системи розроблялась таким чином, щоб забезпечити максимальну незалежність роботи підрозділів підприємства (бухгалтерія, планово-економічний відділ, інженерна служба, відділ кадрів, диспетчерська, паспортний стіл, юридичний відділ) і водночас оптимізувати обмін інформацією між ними.
Базова конфігурація Системи включає наступні модулі:
„Дислокація”
„Нормативні розрахунки”
„Облік фактичних витрат”
„Кадровий облік”
„Бухгалтерський облік”
„Складський облік”
„Облік основних засобів”
„Каса-Банк”
Додаткові модулі:
„Зарплата”
„Оренда”
„Квартплата”
„Контроль Цін”
„Комунальні договори”
„Звіт-Просто!” (“Звітність та аналіз”)
„Диспетчер”
Додатково Система може бути обладнана іншими модулями відповідно до потреб Вашого підприємства. У окремих випадках можлива інтеграція Системи з уже існуючими програмами.

Головними задачами, які вирішує даний модуль, є наступні:
 • Ведення бази даних житлового фонду:
  • поповнення та зміна інформації про технічні та експлуатаційні параметри будинків, що знаходяться на балансі КЖП;
  • формування та друк звітів про поточний стан бази даних житлового фонду – звіт „Дислокація житлового фонду”:
  • формування та друк звіту про об’ємні показники житлового фонду для розрахунку чисельності двірників та обслуговуючого персоналу.
  • формування та друк звіту „Основні дані та характеристика стану житлового фонду КЖП”.
 • Формування звітів про роботи, що проводились протягом вказаного часу на потрібній дільниці та/або будинку, звіт містить інформацію про матеріальні та фінансові кошти, що були витрачені на виконання нарядзавдання, а саме: назва, об’єм і ціна витрачених матеріалів та загальна сума заробітної платні працівників.
 • Розрахунок нормативу на проведення промивки та гідравлічне випробування систем опалення для кожного будинку.

Головними задачами, які вирішує даний модуль, є наступні:

 • Визначення нормативних тарифів на утримання житлових будинків та прибудинкових територій відповідно до постанови КМУ від 20.05.2009 року № 529 по кожному будинку окремо за надаваними послугами:

 • Розрахунок нормативного штатного розпису працівників та лінійного персоналу;

 • Розрахунок нормативної кількості інвентару та спецодягу робітників із розрахунком його вартості на одного робітника, будинок;

 • Розрахунок нормативів витрат електроенергії на освітлення місць загального користування та ліфти;

 • Інші розрахунки відповідно до чинного законодавства та діючих норм.

Головними задачами, які вирішує модуль, є наступні:
 • Облік робіт, проведених працівниками КЖП, пов’язаних з поточним ремонтом та утриманням житлового фонду диференційовано по кожному будинку та надаваній послузі:
  • ведення бази даних наряд-завдань та витрат матеріалів, пов’язаних з ними;
  • облік витрат на утримання ліфтів (ремонт, ОДС, електроенергія);
  • облік витрат електро­енергії на освітлення;
  • облік витрат на прибирання сходів та прибудинкової території;
  • облік підрядних робіт;
  • облік та розподіл накладних витрат, пов’язаних з наданням житлово-комунальних послуг.
 • Облік робіт, пов’язаних з поточним утриманням житлового фонду, що не пов’язані з ремонтом.
 • Облік нарахованої та сплаченої квартплати.
 • Автоматизований перерахунок квартплати відповідно до фактичних витрат по кожній послузі.
Головними задачами, які вирішує модуль, є наступні:
 • Ведення кадрового обліку:
 • Ведення особової картки робітника;
 • Облік призначень та переведень;
 • Облік відпусток;
 • Формування табелю (згідно наряд-завдання);
 • Формування штатного розпису підприємства;
 • Звіти до податкової інспекції.
Головними задачами, які вирішує модуль, є наступні:
 • Бухгалтерський облік житлово-комунального підприємства.
  • ведення обліку банківських та касових операцій,
  • інтеграція із системою складського обліку,
  • автоматичне формування журнальних ордерів,
  • автоматичне формування актів звірки,
  • автоматичне ведення головної книги.
 • Автоматичне формування регламентованих звітів (форма 1, форма 2, форма 3 та інші).
 • Передбачена можли­вість ведення обліку без первинних документів (на одному журналі проводок із зазначенням до 3 аналітик (субконто) по дебету, кредиту та змісту операції), що спрощує облік за рахунок відсутності необхідності уводити великий обсяг проміжних даних.
Головними задачами, які вирішує модуль, є наступні:
 • Облік надходжень матеріалів;
 • Надання інформації про стан на складі підприємства на поточний момент, а також про стан за минулі періоди;
 • Облік витрат матеріалів по основним напрямкам діяльності КЖП;
 • Адресний облік витрат матеріалів;
 • Облік матеріалів, відпущених стороннім організаціям та виданих працівникам підприємства;
 • Облік матеріалів, що знаходяться у підзвітних осіб та робітників;
 • Формування звіту про поточний стан складу із залишками по складу та підзвітним особам;
 • Формування оборотної відомості;
 • Формування звіту по складу;
 • Формування звіту по ділянці;
 • Формування звіту про рух матеріалів (надходження та витрати) на складі протягом звітного періоду.
Головною особливістю даної програми є те, що вона розроблялася з урахуванням особливостей роботи житлово-комунального підприємства. На сьогоднішній день на ринку не існує аналогічних програмних засобів, які б настільки повно вирішували задачі обліку товарно-матеріальних цінностей в житлово-комунальному підприємстві.
Головними задачами, які вирішує модуль, є наступні:
 • Ведення обліку основних засобів по групам;
 • Зміна вартості (переоцінка) основних засобів;
 • Нарахування зносу (амортизації) основних засобів;
 • Індексація балансової та первісної вартості основних засобів.
Головними задачами, які вирішує модуль, є наступні:
 • Автоматизація підготовки, оформлення та друку договорів між мешканцями та  обслуговуючим підприємством із можливістю вибирати шаблон типового договору з автоматичним розрахунком тарифу для окремої квартири відповідно до затвердженого тарифу для будинку.
 • Ведення електронної бази даних мешканців багатоквартирних будинків.
 • Ведення електронної бази даних товариств власників багатоквартирних будинків.
 • Ведення електронного архіву (бази даних) договорів із мешканцями багатоквартирних будинків та товариствами власників багатоквартирних будинків.
 • Підготовка інформації (загальна кількість договорів, договори, які укладені за останній місяць (квартал) та інше) для керівника підприємства та керуючих органів (на паперових носіях та в електронному вигляді).
 • Швидкий пошук договору та іншої, пов’язаної з ним, інформації.
 • Використання даної програми дозволить прискорити роботи по оформленню та обліку договорів із мешканцями багатоквартирних будинків. Особливо це стосується підприємств із великою кількістю особових рахунків (від 2000 і більше).
Модуль, призначений для розрахунку зарплати робітників підприємства. Основними задачами модуля є:
 • Автоматичний розрахунок нарахувань виплат робітникам згідно окладів та тарифних ставок (основний оклад, тарифна ставка) з урахуванням відпрацьованих годин у вихідні та нічний час.
 • Автоматичне нарахування виплат по лікарняним листам та наказам на відпустку.
 • Нарахування виплат згідно наказів по підприємству (доплата за сумісництво посад, розширена зона тощо).
 • Автоматичний розрахунок утримань із зарплати (ПДФО, соц. страх, фонд зайнятості тощо).
 • Автоматичний розрахунок нарахувань на ФОП (Пенсійний фонд та інші цільові фонди).
 • Друк табелеграм.
 • Формування та друк звітної документації, зокрема звіти до Пенсійного фонду, ФСНВУ, Фонду соц. страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, Фонду соц. страхування на випадок безробіття тощо.
Всі розраховані суми можуть бути використані при веденні обліку фактичних витрат. Для цього передбачено функцію експорту нарахованої зарплати та відрахувань до бюджету в модуль “Облік фактичних витрат”.

Автоматизація диспетчерської служби житлово-комунального підприємства.

Модуль призначений для автоматизації диспетчерської служби і забезпечує виконання наступних задач:
 • Реєстрація заявок мешканців.
 • Надання оперативної інформації про аварійну ситуацію інженерній службі житлово-комунального підприємства.
 • Контроль реагування працівників підприємства на заявки мешканців та якості виконання робіт.
Використання даного модуля дозволить підвищити ефективність обслуговування населення та покращити контроль керівництва підприємства над роботою виробничо-технічних дільниць.

Даний модуль призначено для автоматизації документообігу між житлово-комунальними підприємствами і керівними органами міської ради та підготовку інших регламентованих звіти та звітів і  оперативних зведень, розроблених місцевими органами влади.

Перелік підтримуваних звітів може бути розширений відповідно до потреб конкретного замовника.

Передбачена можливість отримувати та передавати звіти засобами електронного зв’язку (електронною поштою).

Використання програми дозволить значно підвищити ефективність та оперативність управління міським господарством.

Даний модуль розроблено у відповідності до вимог Державної інспекції контролю за цінами та у співпраці з її спеціалістами.

Функції модулю:

 • Автоматичний аналіз співвідношення нормативних та  фактичних цін на житлово-комунальні послуги, надані підприємством.

 • Автоматичний перерахунок вартості послуг.

 • Автоматизована підготовка звітів для Державної інспекції контролю за цінами.

Програмний модуль “Квартплата” призначений для автоматичного нарахування плати за послуги, надавані мешканцям житлово-експлуатаційними підприємствами та іншими комунальними службами, по кожній послузі окремо.

Нарахування може відбуватися як за нормативним (встановленим) тарифом, так і за фактичним (визначеним згідно фактичних витрат підприємств, що надають такі послуги).
При нарахуванні враховуються пільги та субсидії, надані мешканцям.

Спеціалісти нашого підприємства не зупиняються на досягнутому і продовжують роботи по вдосконаленню Системи та розширенню її функціональних можливостей.
Нижче подано перелік основних напрямків розвитку Системи. Ви можете замовити саме ті вдосконалення, які б відповідали Вашим потребам.
 • Розширення можливостей компонентів системи за бажанням замовника.
 • Введення нових модулів для повної автоматизації роботи підприємства:
 • АРМ паспортиста;
 • АРМ майстра (оперативна інформація про стан та якість виконання робіт).
 • Створення єдиної міської мережі системи „Автоматизований подомовий облік” для контролю за роботою підприємств з боку управління комунального господарства міста.
 • Інтеграція системи з вже існуючими розрахунковими центрами та системами міста.
 • Усі модулі Системи можуть бути обладнані додатковими звітами за потребами Замовника.
Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте можливість впливати на розвиток придбаного Вами програмного забезпечення.
Наше підприємство надає повний комплекс послуг, пов’язаний із впровадженням та експлуатацією програмного забезпечення:
 • установка,
 • наладка,
 • адаптація до потреб замовника,
 • навчання персоналу,
 • гарантійний супровід,
 • поточне обслуговування,
 • супровід програмного забезпечення,
 • консультації персоналу замовника щодо експлуатації програмного забезпечення.
Підприємство “СОФТПРОЕКТ” є одним із провідних українських розробників програмного забезпечення. Наше підприємство занесене до Державного реєстру розповсюджувачів та розробників програмного забезпечення, що є обов’язковою умовою участі у тендерах, державних та комунальних закупівлях.

Наші розробки захищені свідоцтвами про авторське право та патентами на способи та винаходи.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте гарантії розвитку програмного забезпечення, придбаного Вами, з метою постійного вдосконалення та відповідності його характеристик та функцій Вашим потребам, які, природно, можуть змінюватись.

Програмний комплекс “Система автоматизованого подомового обліку” доступний як в мережевій, так і локальній версії.
Локальна версія комплексу дозволить зекономити кошти невеликому підприємству і при цьому вона має такі ж функціональні можливості, що й мережева версія.
Мережева версія комплексу дозволить створити автоматизовау систему управління житлово-комунальним підприємством будь-якого маштабу та забезпечить можливість незалежної роботи різних відділів підприємства.

 

Стандартна комплектація Системи включає наступні модулі:
 • модуль „Дислокація”
 • модуль „Нормативні розрахунки”
 • модуль „Облік фактичних витрат”
 • модуль „Кадровий облік”
 • модуль „Бухгалтерський облік” (базова версія)
 • модуль „Складський облік”
 • модуль „Облік основних засобів”
 • модуль „Каса-Банк”
Також доступні додаткові модулі:
 • модуль „Зарплата”
 • модуль „Оренда”
 • модуль „Квартплата” (за кожну 1000 особових рахунків)
 • модуль „Контроль Цін”
 • модуль „Комунальні договори”
 • модуль „Диспетчер”
 • модуль „Звіт – Просто!” (можливість підготовки звітів за формою замовника)
Ви можете придбати таку кількість як базових так і додаткових модулів системи, яка дозволить використати її максимально ефективно.

 

Усі модулі Системи комплектуються довідниковими інструкціями користувача (електронними та друкованими).

Додатково Ви можете замовити установку Комплексу та навчання персоналу роботі з ним.

 

Для ознайомлення із можливостями Системи, ми пропонуємо відвідати деякі із підприємств, на яких вона використовується найдовше. Для отримання координат таких підприємств зв’яжіться з нами.

Додатково Ви можете замовити презентацію Системи у своїй області, місті, підприємстві.