Технології
Наша компація виконує розробку програмного забезпечення для:

клієнт-серверних програмних засобів;
web-програмних засобів;
офісу та бізнесу;
автоматизації виробництва;
автоматизації обліку та аналізу.
У своїй діяльності ми використовуємо наступні
технології:
– Win32
– Java
– .Net
платформи
– MS Windows 2000XP2003Vista
– MS Office System
мови програмування
– Object Pascal (Delphi)
– SQL
– С++
– C#
– Java Script
– php
– XML
– HTML
сервери баз даних
– Firebird Interbase Yaffile
– MS SQL Server
– MySQL

Ми постійно розширюємо спектр використовуваних технологій та систем для відповідності найвищим сучасним стандартам та найновішим досягненням інформаційної галузі.

Вартість
Мінімальна вартість розробки програмного забезпечення становить – 2000 грн.

Вартість робіт – від 100 грн. за годину. Вартість робіт залежить від висунутих функціональних вимог, технологій, які передбачається використовувати, обсягів робіт, терміну виконання, передачі майнових авторських прав на програмний продукт.

Терміни розробки залежать від замовлення і можуть становити від 2 тижнів до 6 місяців і більше. Також варто розуміти, що терміни на пряму залежать від замовника, від наданої необхідної інформації (зразків довідників, документів і т.і.), рівня та порядку оплати та інших умов.

Для початку робіт необхідно скласти докладне технічне завдання на розробку програмного забезпечення, яке стане основним документом, який регламентує подальшу роботу. У технічному завданні докладно описуються необхідні функції програми, інтерфейс, технології, інше.

Вартість складання технічного завдання переважно складає до 10% від планованої вартості розробки і становить від 200 до 5000 гривень. Роботу зі складання технічного завдання веде менеджер проекту разом із програмістами та консультуючись із замовником.

Технічне завдання складається на основі аналізу бізнес-процесів замовника, при необхідності залучається персонал замовника та сторонні консультанти, наприклад, юристи, бухгалтери, психологи та інші спеціалісти.

Для отримання більш докладної інформації зв’яжіться із нами будь-яким зручним для Вас способом або заповніть бланк on-line заявки.