Інтернет сайти
Створення і розробка сайтів
Часи, коли мати сайт у всесвітній павутині було справою винятково престижу й даниною моді, давно закінчилися. У наші дні переважна більшість веб-сайтів використовується їхніми власниками як потужний маркетинговий інструмент, що дозволяє привертати увагу цільової аудиторії, підвищуючи тим самим рівень продажів товару або користування послугою.

На сьогоднішній день жодна поважаюча себе компанія не може обійтися без розробки власного сайту. Від того, яке враження зробить Ваш сайт-візитка на Ваших потенційних клієнтів і партнерів, буде залежати, чи перетворяться вони з потенційних клієнтів у реальних споживачів. Дослідження показали, що після проведення відповідних заходів щодо розробки й просування сайту кількість продажів/замовлень збільшується в рази. Тому ми можемо сміливо стверджувати, що розробка й наступне створення високоякісного сайту – це перший крок на шляху до успіху.

Розробка сайтів і створення сайтів є одним з основних напрямків діяльності компанії СОФТПРОЕКТ, і ми приділяємо нашій роботі максимум часу й зусиль, щоб створювати тільки кращі ресурси.

Доручіть зайнятися розробкою веб-дизайну і створенням сайту Вашої фірми професіоналам. До Ваших послуг найсучасніші прогресивні технології в сфері веб-розробок і дизайну.

Розкрутка сайту
Як відомо, Інтернет нараховує мільйони, якщо не мільярди, різноманітних сайтів.
Основна кількість користувачів, а це близько 80%, приходить на сайт з пошукових систем.

Тому саме за попадання на перші позиції в результатах пошуку і ведеться головна боротьба.

Навіть гарно продуманий та красиво оформлений сайт без якісного програмування і наповнення а також деяких інших важливих факторів, може посісти далеко не перші місця в результатах пошуку і відповідно втратити значну кількість потенційних клієнтів.

Ми пропонуємо вам повний комплекс послуг:
Консультації, розробка концепції й технічного завдання;
Регулярне оновлення інформації;
Моніторинг відвідування й аудиторії;
Рекомендації по модернізації сайту;
Розробка стилю, дизайн, редизайн;
Програмування web-додатків і баз даних;
Верстка й первісне інформаційне наповнення контента;
Проведення тестування;
Розміщення в мережі – надання послуг хостинга;
Реєстрація доменного імені;
Реєстрація в пошукових системах і тематичних каталогах;
Підтримка, розкручування й супровід ресурсу в мережі;
Індивідуальні рішення для мережі Інтернет.

Для найбільш повноцінної відповідності поставленому маркетинговому завданню Ваш сайт повинен відповідати вимогам простоти й зрозумілості навігаційного шляху, сумісності платформ, інтернаціонального стилю викладу, міжнародних стандартів в області програмування і, при необхідності, простоти багатомовної підтримки.

Ціни за створення сайту та інших послуг
Дуже важливим моментом впливаючим на вартість створення сайту, є спектр і якість прослуг, що при цьому надаються. Завжди пам’ятайте, що чудес на світі не буває!

Створити сайт можна й за 50$ з краденим шаблонним дизайном або взагалі без нього, в редакторі типу FrontPage. Такий сайт замовник може створити й сам. Але в будьякій роботі є маса дрібниць, які відомі тільки справжньому майстру. Наприклад, вищезгаданий сайт за 50$ швидше за все буде не коректно відображатись в різних браузерах, на машинах з різною роздільною здатністю екрану, в нього також можуть бути проблеми з індексацією сторінок пошуковими роботами, зручністю навігації, тощо…

Одним словом, серйозній компанії необхідний серйозний сайт. Сайт, який відвідувачі будуть з цікавістю проглядати, який буде легко та зручно оновлювати, як наслідок саме такий сайт буде приносити прибуток.

Наш досвід дозволяє нам робити якісну роботу в задані терміни.
На сьогоднішній день на ринку послуг по створенню веб-сайтів ціни коливаються в дуже широких межах. В залежності від престижності компанії-розробника, кількості і якості виконаних проектів, кваліфікації працівників і об’єму робіт початкові витрати на створення сайту можуть складати від 300 до десятків тисяч у. е.

В нашій компанії ціни на розробку сайтів не високі, оскільки ми не починаєм робити кожен сайт з нуля, а збираємо його із готових програмних модулів (якщо, звичайно, це не ексклюзивна розробка).

Для того, щоб дізнатися ціну виготовлення сайту у “СофтПроект”, потрібно зв’язатись з одним із наших представників зручним для вас методом і обговорити потреби, щоб ми зрозуміли, який обсяг робіт потрібно виконати для Вашого сайту, і прорахувати вартість.

Усі необхідні координати і телефони є на даному сайті.